David Procházka
David Procházka

Kvízová otázka

Kdo z následujících Springfielďanů je důchodce?
 

Právě připojeno

Právě připojeni - hostů: 2 

Počítadlo

Počet zobrazení článků : 113379

 
   
 
David Prochazka
Slovo úvodem PDF Tisk Email
Vítejte na mých internetových stránkách, které možná jednou budou věnovány všemu možnému, ale zatím jsou primárně orientovány jako zdroj informací pro studenty některých kurzů vyučovaných Katedrou finančního účetnictví a auditingu Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze.
 

Rodiče (přestože neznalí děl význačného českého polyhistora J. Cimrmana) si byli vědomi nebezpečí, že mohou zplodit génia, a proto zvolili uvážlivě mé datum narození, aby bylo snadno zapamatovatelné. Navíc si uvědomili, že budoucnost bude patřit nikoliv aluminiu, nýbrž výpočetním technologiím. A tak jsem se narodil v datum, které jednoznačně symbolizuje dnešní dobu (tj. 10. 10.)

 

Veškerá snaha rodičů se nakonec ukázala být irelevantní, neboť žádný génius se nekonal. Bohužel má počítačová gramotnost nedosahuje úrovně, kterou bych si představoval, a tak prosím omluvte technické, formální, vzhledové a jiné nedostatky, které se na tomto webu objeví. Zbude-li nějaký ten čas, umožním Vám nahlédnout i do některých mých mimoškolních aktivit. 

 
Důležitá oznámení PDF Tisk Email

KONSULTAČNÍ HODINY A HARMONOGRAM ZIMNÍ SEMESTR 2014/2015

Aktuální konsultační hodiny a harmonogram testů a případových studií naleznete zde

Před samostatnou návštěvou doporučuji si ověřit příp. aktualisace KH.

 
Výsledek kvízových otázek PDF Tisk Email

Zde naleznete správné odpovědi na všechny kvízové otázky

Celý článek...
 
Prohlášení PDF Tisk Email
V souladu s příkazem rektora PR 04/2010: „Informace zde uveřejněné nejsou oficiálním sdělením/stanoviskem Vysoké školy ekonomické v Praze.“
 
(c) 2008 David Prochazka, VŠE v Praze