Úvodní stránka » Stručně o mně

Daily Cartoon from CartoonStock.com
Original from CartoonStock.com

Úvodem

Vítejte! Prosím tolerujte fakt, že tyto stránky jsou v "tvrale pracovní verzi" (i když uznávám že na nich pracuji jen sporadicky:).

Něco o mně

Jmenuji se Antonín Pavlíček, je mi 31 let. Svobodný, pokud vím tak bezdětný:), zaměstnáním jsem asistent na Katedře systémové analýzy Vysoké školy ekonomické v Praze kde vyučuji předmět Nová média a informační společnost a Informační management, u kolegy Rosického cvičím předmět 4SA312 - Teorie a praxe informačních systémů a od školního roku 2009/10 přednáším základní kurz informatiky 4SA101 - Informatika. Od letního semestru 2009/10 jsem akreditoval a garantuji nový bakalářský předmět v AJ 4SA220 - New Media & Web 2.0. Můj rozvrh na VŠE a vyhlášené konzultační hodiny zveřejňuji zde v kalendáři.

Ve volném čase rád provozuji např. cestování (viz odkaz Cestopisy a připravované Fotoalbum), adrealinové outdoorové sporty, populární kultura a občas nějaká ta kniha - na kterou mi poslední dobou pohříchu nezbývá čas. Pokud bych výše uvedené záliby měl více rozvést, potom bych ze sportů zmínil snowboard, lyže (převážně sjezd, poslední dobou ale ztrácím svůj původní odpor k běžkám, snowblades, kluzki a vůbec všechno, co klouže po sněhu dolů. V létě pak například windsurfing, kanoistika, poslední dobou mne chytil KiteSurfing a SnowKiting. Rád si skočím na padáku. Ve formě mne pomáhá udržovat občasné běhání, proti chřipce a nachlazení zase pravidelná sauna.

K mým neřestem (z těch ke kterým se veřejně přiznám:) asi patří sladkosti - když vidím čokoládu, těžko se ovládám :), občasná mírná nedochvilnost (i když po zkušenostech z Mexika se toho snažím zbavit, opravdu nerad bych skončil jako Mexičan), pravděpodobně i mírná lehkovážnost (zatím mi to ale prochází:). Jsem nekuřák - a kouření špatně snáším v mé přítomnosti i u druhých, příliš nemusím ani alkohol (pokud není sladký:).

Kontakt

e-mail: antonin.pavlicek@vse.cz
Skype: pavlant
Profil na síti Facebook: antonin.pavlicek (pro přátele)
ICQ:  22-702-356  - využívám málo
Mimoto vlastním i mobilní telefon - jeho číslo ale dávám jen důkladně prověřeným osobám - prověrka na stupeň přísně tajné a vyšší:)